Gezi Blog'u
Site Slogan

ALTIN ÜÇGEN ( 3. GÖZ ) ENERJİSİ UYUMLAMASI

Çok güçlü bir enerjidir.

Altın Üçgen Enerjisi kişinin üçüncü göz bölgesinde aktive edildiği için 3.göz enerjisi olarakta bilinir. Üçüncü göz bölgenizi açarak insandaki altıncı his, duru görü, telepatik göç gibi yeteneklerinizi geliştirip ortaya çıkarıcı özelliği vardır.Bu sistemle fiziksel düzeyden çok fiziksel sorunların kaynağının yattığı ruh düzeyinde çalışırsınız. Kökü Mısır kökenli bu enerji olmasına rağmen, Elif Acun,diğer uzak doğu kültürüne dayanan Bioenerji ve Reiki Uygulamaların da yaptığı gibi Altın Üçgen 3.Göz Aktivisyon uygulamasını da tamamen İslami yöntem ve içerikler ile yepyeni bir eğitim haline getirip,uzak doğu ve mısır kökenli eğitim olan bu uygulamalardaki ,kafir ve şeytani musallat durumlarını bu şekilde bertarâf ederek,tamamen Rahmani bir enerjiyi harekete geçirilmiş olarak sizlere hizmete sunulmuştur.Bu eğitim ile hem 6.his ,3. göz aktivizyonunu hızlandıracak ayrıca, kendinize ve başkalarına şifa vermeye vesile olabileceksiniz.

Bu sistemi diğer şifacılık sistemleriyle beraber ya da tek başına kullanabilirsiniz. Altın Üçgen enerjisi çok özel bir enerjidir ama bütün diğer enerji sistemleriyle beraber uyumlu çalışır. Diğer enerji sistemlerinin şifa etkilerini yüzde yüz artırır. Seans sırasında enerji alan kişi sıcaklık, hafif titreşimler vb deneyimler. Bazı kişiler çok acayip bir soğuk hissine de kapılabilir.

Altın Üçgen enerjisiyle şifa çalışmaları uzaktan yapılır, zamandan ve mekandan bağımsız çalıştırılabilir. Bu şifa enerjisini verirken, alıcıya dokunmanız gerekmez. Enerjiyi alanın da, gönderenin de içinde çok güzel duygular uyandırabilir.

Dünyanın neresinde olursanız olunuz fark etmez.Kendi evinizin rahat ortamında trafiğe çıkmadan zaman ve iş kaybınız olmadan Altın Üçgen ( 3. Göz ) enerjisine uyumlanacaksınız. Uyumlamanızın olmaması diye bir şey söz konusu değildir.Bu enerji diğer özelliği astım, HİV/AİDS, kanser, kalp, hepatit, bazı ilaçlarla şifa bulamayan kronik hastalıkları tedavide Allahın izni ile etkili çalışır.

Uyumlamadan hemen sonra uygulamaya hemen başlaya bileceksiniz.
ALTIN GEN ( 3. Göz) UYUMLAMA almak için

watsap bölümüne 0506 798 0527 nolu telden ulaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.