Gezi Blog'u
Site Slogan

Hakkımda

ELİF ACUN KİMDİR, HANGİ İLİMLERİ İCAZETLERİ ALMIŞTIR

Elif Acun
BABASI : Sivas’ın Hafik ilçesinden.Sivas ta ilkokulu okuduktan sonra, İstanbula yerleşmiş orda yetişmiş ve İstanbul Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur… 1974 KIBRIS Çıkartmasından Kıbrıs Gazisidir.
ANNESİ:Soyu. Aile kökeni Hicaz dan gelip Alim, şeyh ve SEYYİD soyundandır. Savaşlar sebebi ile Suudi Arabistandan, Lübnan’a ordan da Kıbrıs a yerleşmişlerdir.şuan londradadır

Elif Acun,
Kıbrısta doğmuş, bebekliği İstanbul Beşiktaş da geçrmiş
8 aylıkken, anne ve babasının ayrılması üzerine babasının ikinci evliliği yaptığı
Nakşibendi Tarikatı Mahmut Sami Ramazanoğlu Hz nin Manevi kızının, kızı ile yaptığı evlilikle,
Elif Acun Mahmut Sami Ramazanoğlu Hz manevi kızının torunu olma şerefine nail olmuş Sami Sultanın manevi himmetine, Manevi torunu olma şerefine kavuşmuş, Sultanın manevi kızı olan Üvey Annanesinin, vefatına kadar hizmetinde bulunup dualarını almaya nail olmuştur.
İstanbul Pendik İmam Hatip ve Konya İmam hatipten mezundur. Edebiyatı kuvvetli olunca yeteneğini, Meram,Sivas Anadolu, vb yerel gazetelerde Köşe ve Mizah Yazarlığı ve Roman yazarlığı yapmıştır…
, Osmanlıca eski yazıya yer veren Elif Acun,  Küçüklüğünden bu yana siprütüel özellikleri ile, Hocalarının kendisini keşfetmesi ve teklifte bulunması ile Şifacılıkla ilgisi başlamış, ve 13 ayrı Tıp’a alternatif eğitimler almıştır bunlardan bazıları
1. Reiki 1.derece 2.derece 3.derece, Reiki Masterlik
2.Bioenerji
3. Performance Bio Vibrescion
4)Theta Heling Bilinç altı
5)3.göz çalışması
6)Telepati
7)pranik şifa
8.) Hipnoterapi
9)Hacamat
10)Esmalar Terapi
11)Reflexoloji
12)Renkler Terapisi
13) Npl ve vb
Dünyevi İlim almıştır.
Manevi eğitimlerden
Aldığı İcazetler

1.) 2017 senesinde Türkiyedeki Kâdiri- Rıfa-i ve Sa’di Tarikati meşâyıhı ile tanışmış ve kendisinden Havâss, Rukye, Ulum’i ruhâniyye,Rüya tâbir, 12 Imâma ait istihâre ilmi hususlarinda icâzetler almıştır.

2.) Nakşibendi Kayseri Yahyalı Dergâhı Şeyhi Ali Ramazan Dinç Hoca efendiden icazet almıştır.

3.) Ayrı olarak Türkiyenin çeşitli yerlerinden gelen hastaları iyileştirmesi ile bilinen Urfada ikamet eden Şeyh İbrahim den de İstifade etmiş ve izin alan Elif Acun İstanbul Tavuss Baba Türbegahından, Okuduğu Hastaları iyileştirme icazeti alan kendi babasından da el almıştır.
40 lardan oldugu belirtilen ve bazı Allah dostlarınında bu ilimler ile alakalı izinlerini, dualarında alıp istifade eden Elif Acun aldığı tüm icazet ve ilimler ile hizmet etmeye devam etmektedir.