Gezi Blog'u
Site Slogan

HASTALIKLARA ALTERNATİF SUNAN İLİM UĞRAŞANLAR ,,CİNLERİ GÖRMESİ VE ONLARDAN YARDIM ALMASI ŞART MIDIR ? SORUSUNA ELİF ACUN’UN CEVABI

En çok sorulan sorulardan biri, vede danışanların ,bakıcı ve destek aldıkları kişilerden öğrendikleri,gördükleri ve sandıkları ençok  yanlış inanış.

Cinler ile bağlantı olmadan olmaz,ve onları görüp istişare yapması şart gibi inanmaları…

Ve bu yüzden,bizden eğitim ,ilim öğrenmek isteyenler,yahut bu konuda ilim almış yahut almak isteyen,bu yola koyulan kişilerin bu konuda ki  bize serzenişleri ve talepleri ,hep ;

hadim,hüddam görecekmiyim ? Nasıl göre bilirim? Yaptığım davetlerde gelenler ile nasıl irtibata girebilirim ? Gibi  vb birçok sorular bize yöneltilmekte.

Bir ümmete hizmet etmek için Hadim hüddam cin vs görmek şart değildir .bu hizmeti yapacak olanlar Hadim hüddam görme çabasında olmaz eğer hakiki anlamda insanlığa hizmet etmek istiyorsa.görüntü şart değildir…Hem görüntü görenlerin yüzde 95 i hemen hemen cinlerin oyununa gelmesi ve bunu ayırt edememeyip saptırması çok rastlanan bir durumdur.
İllâ Hadim hüddam cin görünce ilimin var anlamına asla gelmez
Hasta olan bir çok kişi, musallatlı olan hastalar dahi cinleri görebilmekte,bu onların ilim ehli olduğu anlamına mı gelir ?

medyumların bir çoğu, büyücülerin hepsi,zaten cinler ile anlaşma yaparak,oların emri altına girip,karşılıklı alış veriş içine girerek,hatta imanlarını satma uğruna cinler ile haşır neşir olmuşlardır,Allah bizleri muhafaza eylesin.Ve cinlerinde yalan çok söylemelerinden dolayı,danışanlara yanlış teşhis koyarak yanlış uygulama yapmaları ve danışanı daha beter ve perişan hale koymalarıda ayrı bir ızdırap olmuştur.

Ama günümüzde bu yanlış bilgi ve inanış hata özentiden dolayı,ilk amacı bir cin ile bağlantıya girip bakım yapma hevesi ile,esasında halis olmamasından kaynaklı düşüncede olanlar umduklarını bulamadıklarına da binlerce kez şahit olmuş bulunmaktayız.,hatta bunun icin yanlış riyazâtlar,diyetler davetler yaparlar ,bir Musallatlı hasta safında yer alabilmektedirler.Ve soruyorum, budurumda bilinçsiz,yanlış,düşünmeden kaynaklı yola çıkanların yaptıkları bilinçsiz riyazatlar bağlantı kurdukları yada kurduğunu düşündüğü cinleri görmeleri,ve yine cinleri görebilen,konuşan çeşitli bağlantılar içine olan ancak musallatlı olan kişiler,şimdi Ehli bir ilme sahip olduklarından mı? yada ilim olması için cinler görmek irtibatta olmak şart diye yanlış düşünmesine rağmen,ilim sahibimidirler?
Tabii ki hayır,bilâkis daha sapıtma ya elverişli,cinlerin oyununa daha elverişli,onların oyuncağı olmuş olmaları kacınılmazdır.

Diyeceğim asıl marifet görüntü asla değildir.günümüzde hadimim hüddamım var görüyorum diyenlerin ilim yapıyorum diyenlerin kaçı hasta tedavilerinde başarılı olmuş ?
Asıl ilim, asıl marifet, işerini cinlere gördürerek onlara iş buyurarak, onları görmekle marifet değildir.

Allah ın ledûnnî İlmi vardır ki Allah’tan kalbe gelen ilham dır.Ve bunun gibi nice ilimler elbette vardır.tek bir cin ile bağlantı kurulmadan yapılan ki bu durumlarda cin ile  yapılan bakımlarda % 55-60 yanlış bilgi alırken,Tek bir cin görüp,istişareye girmeden yapılan ilimlerde bu hata  hiç yanılma olmayacak kadar azalmaktadır. ,oysa cinlerle yapılan ,onlardan alınan haberde yanlış haber alma şansı

 

 

 

 

çoktur.
Velhasıl kelâm biz  diyoruz ki;

görüntüye değil ,söze değil icraate bakarız.gelen bir hastaya nekadar çare olunabilir bizi bu ilgilendirir .yoksa görüntü şuan,hastada görüyor,bir çocukta görüyor,şuan bakır köyde yatan birçok hasta var görüyor,ve şimdi havas ilminden davet yapan ilmi olmayan herkes görüyor, kendini melek gördüm iddeâsı edenlerde cin görüyor,çok ileri gidenler sonra kendini,kerâmet ehli,evliyâ,ve hatta mehti olduklarını bile söyleyecek sonuca varıyorlar…
Şuan onlarca,yüzlerce insan var bu durumda,danışanlardan çoğu ben görüntü görüyorum diye geliyor,amaa

DİKKAT: danışan olarak geliyor yani bizden yardım istemek için geliyor!
Veyâ görüntü gördügünü hadimi hüddamı olan birinden destek alıp bir fayda görmedim diyen onlarca hasta danışan mevcut ortada kapı kapı dolaşmakta.
Demekki Hadim hüddamm görme isteği olanlar lütfen bu yazıyı okusunlar.

Görüntüye değil icraat e bakarız;) 😀

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.