Gezi Blog'u
Site Slogan

KALP GÖZÜ-EPİFİZ BEZİ (üçüncü göz)- 6.HİS -DURU GÖRÜ-DURU İŞİTİ-FERASET AÇMA VE GELİŞTİRME EĞİTİMİMİZ BAŞLIYOR.

 

Bize en çok yoğun talep olarak gelen mevzulardan,
Kalpgözü açma: Esasen tamamen maneviyata bağlı olan,sadece maneviyatı yaşayan insanlara Allahın vermiş olduğu ve Allah’ın izni ile olan bir ikramdır.
Üçüncü göz,ve 6. His hemen hemen herkeste çabuk şekilde aktive edilip geliştirilir iken,Kalp gözü bunlardan tamamen farklı olup,Kolay kolay açılamaz.
Kalpgözünü açabilmemenin tek şartı maneviyattan geçer…
İşte bizde bu konuda siz değerli kardeşlerimize Allahın kullarına nadir bahşettiği,maneviyata bağlı olan Kalpgözü açılması ile alakalı izlenecek yolları ,ve evliyaların bu güzel ikramı kazanmasında izledikleri çalışmaları,özel sırlı duaları esmaları ve çalışmarıda sizlere eğitim ile sunacağız.

Bu eğitim ile
Kalpgözünüzü
Üçüncü gözünüzü
Duru görü
Duyu işiti
6.His
Feraset
Sırlı gizli dünyaları keşfetmenizi çok çabuk kolaylaştıracak, ve geliştirmiş olacağız.Ve bu eğitimde ki sunulan şartları harfiyen uyguladığınız taktirde sizlerin göstereceği sabır, çaba ve gayretine bağlı olarak ALLAH size bu güzellikleri bahşetmesine vesile olacağız inşallah.

Bu eğitimdeki gaye ,insanlarımız internette olur olmaz bilinçsiz, ehli olmayan kişilerin verdikleri yazdıkları yazılar ile maneviyat tan uzak ve bilinçsiz olarak başlarını sıkıntı ve musallat a sebebiyet verilen bu çalışmalardan uzak tutup.

Kontrollü
Tamamen maneviyatınızı geliştirecek bir eğitimdir. Eğitim sırf bu konuları anlatan çalışmalar ile oluşan PDF olarak özel adresinize gönderilecektir.
ŞARTLAR

1. Öncelikle istenen ücret verilecek
2. 40 gün hazırlık çalışması yapılacak
3.Kişiler yaptıkları hazırlık çalışmasında ,bu konuda başarılı olup olmadığı konusunda istihare ve bakımı yapılır.
4. Bakımda olumlu çıkanlara ,bu yetenekleri geliştiren özel ve her yerde bulunmayan özel PDF çalışmayı almaya hak kazanacaktır.
5. Bu çalışmaları da harfiyyen uyguladıkları takdirde ,gösterdikleri çaba,gayret,azim ve sabırlarına göre Rabbim istedikleri sonuca kavuşacaklardır inşallah

NOT: Kalpgözünü,feraset ve Sırlı alemleri keşif perdesini aralamak sadece ALLAH açar.Ancak biz burada çabuklaştırmak,destek yardımcı olmak için vesileyiz .

Bu eğitim çalışmasını almak isteyenler watsap Hattı:
0506 798 0527 nolu numaradan
Elif Acun ‘a ulaşarak kayd olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.