Gezi Blog'u
Site Slogan

PRANİK ŞİFA NEDİR VE NASIL YAPILIR NELERE İYİ GELİR

Pranik Şifa ile enerji bedenimiz ve çakralarımız temizlenerek ve enerji aktarılarak, sağlanan enerji dengesi, hem enerji bedenimizde, hem de hayatımızda iyileşmeler sağlanacaktır.

Pranik Enerji Şifası, tıbba alternatif değil, tamamlayıcıdır.Hem fiziksel,hem ruhsal kapsamlı ve kuvvetli bir alternatif şifa yöntemidir.

Bölgesel olarak yapılır.

Pranik şifa nasıl uygulanır?

Prank şifa, rahatsızlıkların önce enerji bedeninde oluştuğunu temel alır ve kişinin hissettği veya tespit edilen, bir rahatsızlık oluştuğunda artık enerji bedenindeki durumun fizik bedene geçtiğini söyler. Bu nedenle pranik şifa öncelikle, kişilerin enerji bedeni ve psikolojik bedeni üzerine çalışır. Pranik şifa uygulayıcısı danışanı seans öncesinde dinler ve devamında enerji bedenini kontrol ederek, danışan kişiye fiziksel temas etmeden enerji bedeni üzerinde çalışmaya başlar. Bioenerji ve reikiden çok farklı bir uygulama ve çok keskin bir yöntemdir.

Uygulayıcı kişinin enerji bedeni üzerine ve çakralarına çalışır.

Pranik şifa uygulaması kişiye temas gerektirmez.

Uygulama alındıktan sonra 12 saat banyo yapılmaması tavsiye edilir.

Pranik şifa kişiye sadece enerjilendirme yapmakla ilgilenmez. Sorunun çakrasal nedenini anlayıp temizleme veya enerjilendirmeyle çalışır ve kişinin doktoru ile birlikte harket edilmesinin bütünsel bir yaklaşım olacağını öngörür.

.

Pranik Enerji Şifası, tıbba alternatif değil, tamamlayıcıdır.

Pranik Şifa ile Dokunmadan- ilaç kullanmadan- hiçbir yan etki olmadan- tamamen doğal yollarla stresden kurtulabilirsiniz.

Bizde var olan her sorun ya da hastalık, stres kaynaklıdır. Stresin kaynağı ise;

Aile içi anlaşmazlıklar

İş yerindeki aşırı baskı

Maddi sorunlar

Olumsuz ve dipteki duygular

Çocukluktan kalma travmalar ve istismarlar

Suçluluk duyguları

Kronikleşmiş üzüntü, keder ve hayatta ilerleyememektir.

 

 

Pranik Enerji Şifası, tıbba alternatif değil, tamamlayıcıdır.

Pranik şifa faydaları nelerdir?

Pranik şifa küçük hem de büyük hastalıkları iyileştirmek için kullanılır.

Küçük hastalıkları birkaç oturumlarında iyileşmiş olabilir iken, önemli hastalıklar düzenli şifa seansları ve iyileşmek için bir kaç ay sürebilir.

             Pranik şifa ilaçlar ve doktorlar bir ekidir. Bu yüzden her zaman bir hasta kendi doktor şifa oturum ile birlikte gelen reçete ilaçlar ile devam gerekir gerektiğini tavsiye edilir.

Vücudumuzun öz-kurtarma için zaten programlanan beri, Pranik şifa tarafından üç kez veya daha fazla normal hızla iyileşme hızı artar. Pranik şifacı kendi enerji amaçlı şifa için kullanmadığından gerçeğini vurgulamak önemlidir. Prana çevreleyen veya ilahi kaynaklardan kullanın. Bu nedenle, yerine kendi enerji vücut enerji ve prana bir sürahi tükenmiş değil bir Pranik iyileştirici bir pompa olarak davranır.

Her tür fiziksel hastalıkta çok etkili ve keskin olmaktadır.

diğer alternatif yöntemlerindede dediğimiz gibi Hiç bir çalışmamızda % 100 garanti vermemiz mümkün değildir.çünkü bu geleceği bilmeye girer,ve Geleceği ancak Allah bilir.

pranik şifa ile kanser de dahil olmak üzere bir çok hastalığa vesile olmuş bulunmaktayız.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.